Dámske hodinky, SEIKO SUP163P1 SOLAR Lady, luxusné hodinky, analógové zobrazenie času, módne hodinky, elegantné hodinky

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
 

Hodinky SEIKO - Dámska kolekcia

SEIKO SUP163P1 SOLAR Lady

Výrobca: SEIKO
Dámske elegantné hodinky SEIKO SUP163P1 SOLAR Lady s púzdrom a remienkom z ušľachtilej nerezovej ocele. Plnia základné funkcie a sú vodeodolné do 30m.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 - 3 dni
Vaša cena: 186,00 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.

Popis

Dámske hodinky SEIKO SUP163P1 SOLAR Lady

Zobrazenie času: Analógové
Pohon hodiniek: Solárne
Strojček: Quartzový analóg
Púzdro hodiniek: Nerez oceľ
Remienok hodiniek: Nerez oceľ
Povrchová úprava hodiniek: Leštená oceľ
Materiál skla hodiniek: Minerálne tvrdené
Prevedenie ciferníka hodiniek: Biela farba, Strieborné ručičky/Indexy
Odolnosť voči vode: WR 30m
Šírka púzdra hodiniek: 15,50 mm
Balenie: Krabička SEIKO
Záruka: 2 roky
Funkcie:  
- Základné

SEIKO SOLAR sú quartzové hodinky, ktoré používajú ako zdroj energie svetlo a ukladajú ju do samonabíjaciej batérie, ktorá sa nemusí vymieňať.

SEIKO SOLAR reagujú na všetky druhy svetla - stačí jedná minúta slnečného svitu a ručičky sa začnú pohybovať, po troch hodinách vystavenia svetlu je batéria úplne nabitá. Hodinky si uchovávajú energiu 6 mesiacov, /niektoré modely 12 mesiacov/ pokiaľ nie sú pravidelne nosené. Hodinky s vybitou batériou stačí vystaviť svetlu na 8 minút a začnú opäť ukazovať čas.

 

  

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás