Pánske hodinky PUMA PU103641004 Cool Grey Orange, športové hodinky,

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
PUMA > PUMA PU103641004 COOL GREY ORANGE + okamžitá zľava 5%
 
Hodinky PUMA

Puma predstavuje jednu zo značiek, takzvaných trendsetterov – t.j. značiek, ktoré udávajú trend a štýl novej módy. Pôvodne vznikla značka na výrobu obuvi, no dnes sa jej sortiment omnoho viac rozšíril. Zaujímavosťou je, že za vznikom značky Puma stoja dvaja bratia Adolf a Rudolf Dasslerovci, a práve Adolf stál za vznikom inej, dnes veľmi konkurenčnej, športovej ikony Adidas. Už od roku 1924 sa datuje história značky, no svoj najväčší triumf zaznamenala v roku 1936, kedy americký sprinter Jesse Owens vyhral v Puma obuvi štyri zlaté olympijské  medaily. Ich sláva bola dokonale odštartovaná.  Puma pokračovala aj v ostatných odvetviach a dnes vo svojich kolekciách hodiniek spája všetko, čo dnešná doba žiada – akčný životný štýl, módu a výnimočnosť. Vkusne kombinuje rôzne prvky, technické parametre a samozrejme design.
 

 
 

PUMA

PUMA PU103641004 COOL GREY ORANGE + okamžitá zľava 5%

Výrobca: PUMA
Pánske hodinky PUMA PU103641004 Cool Grey Orange s jednoduchou dátumovkou na pozícii 4. Nerezové púzdro s brúseným povrchom dopĺňa textilný remienok v sivo-oranžovej farbe. Výrazný pánsky model v športovom štýle. Odolné voči vode počas plávania.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 - 3 dni
Vaša cena: 79,90 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 3 body.

Popis

Pánske hodinky PUMA PU103641004 Cool Grey Orange

Označenie hodiniek: Pánske hodinky PUMA PU103641004 Cool Grey Orange
Zobrazenie hodiniek: Analógové
Strojček hodiniek: Quartz
Pohon hodiniek: Batéria
Púzdro hodiniek: Nerez oceľ
Remienok hodiniek: Textil - sivá/oranžová farba
Zapínanie hodiniek: Pracka
Povrchová úprava: Brúsená oceľ
Materiál skla hodiniek: Minerálne
Ciferník hodiniek: Sivočierna farba, Sivé/oranžové ručičky, Indexy - oranžová farba, Logo PUMA
Odolnosť voči vode: 100m, 10 ATM
Rozmery hodiniek: Priemer púzdra: 46,00 mm
Záruka na hodinky: 2 roky
Balenie hodiniek: Krabička PUMA
   

Funkcie hodiniek:

- Dátumovka - umiestnená na pozícii 4

- Sekundová ručička

- Luminiscenčné ručičky 

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás