Pánske hodinky FESTINA 16781/1 Sport

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
FESTINA > Pánske hodinky Festina 16781/1 Sport
 
Hodinky Festina

Značka Festina  sa zrodila v r. 1902, kedy bolo poprvýkrát v jednej malej švajčiarskej manufaktúre vyryté drobnými zlatými písmenami na číselník náramkových hodiniek meno Festina.  Názov pochádza z pôvodného motta „Festina Lente“, čo znamená „Ponáhľaj sa pomaly“. Za svoj rast a vývoj vďačí značka Festina predovšetkým obchodníkovi M.Rodriguezovi, ktorý prebral  Festinu od švajčiarskej zakladateľskej rodiny a uviedol ju v 80. rokoch 20. storočia do éry quartzových hodiniek.  Svoju úspešnú dráhu tak zahájila a dodnes v nej pokračuje. Vďaka svojim „vlajkovým lodiam“ – modelom Tour de France, ktoré každý rok vychádzajú v novom šate, sa Festina stala symbolom cyklistiky a športu.

 
 

FESTINA

Pánske hodinky Festina 16781/1 Sport

Výrobca: FESTINA
Pánske hodinky FESTINA 16781/1 Sport s nerezovým púzdrom a čiernym koženým remienkom. Biely ciferník vypĺňajú ukazovatele multifunkčného dátumu. Klasický dizajn so športovým cítením vytvára dokonalý vzhľad hodiniek..WR 50m.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 - 3 dni
Vaša cena: 109,00 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.

Popis

Označenie: Pánske hodinky Festina 16781/1 Sport
Strojček: Quartz
Napájanie: Batéria
Zobrazenie: Analógové
Púzdro: Ušľachtilá oceľ
Remienok: Koža - čierna farba s čiernym prešívaním
Zapínanie: Pracka
Povrchová úprava: Leštený / Brúsený povrch
Sklo: Minerálne
Ciferník: Biela farba, Strieborné ručičky a Indexy
Vodotesnosť: 5 ATM / 50m
Rozmery: Púzdro: 43,50 mm, šírka náramku: 21,00 x 20,00 mm
Záruka: 2 roky
Balenie: Festina krabička
   

Funkcie:

  • Multifunkčý dátum - zobrazuje deň v mesiaci a deň v týždni
  • Luminiscenčné ručičky

 

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás