LORUS RQ526AX9 - pánske hodinky Lorus

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
LORUS > Pánske hodinky LORUS RQ526AX9 s dátumom
 
Hodinky LORUS

Lorus je jedna zo značiek svetovo presláveného výrobcu hodiniek Seiko Watch Co., ktorý vyrába tiež hodinky Pulsar a Seiko. Lorus sa prvýkrát začal predávať v Európe v r. 1982. Ihneď po nástupe na trh ponúkol nielen cenovo dostupné modely, ale aj precízne spracovanie, kvalitu a vypracovaný dizajn.  Tak je tomu i dodnes. Výraznou výhodou pre značku Lorus je stále zázemie materskej spoločnosti Seiko Watch Corporation, ktorá poskytouje kvalitnú technologickú podporu. Priaznivci tejto značky uvítajú širokú ponuku pánskych, dámskych aj detských hodiniek. Zaujímavé a moderné dizajny hodiniek, bezpečné zapínania náramkov, vodotesnoť, chronografy, to všetko ponúka značka Lorus, samozrejme so „srdcom“ Seiko v puzdre hodiniek. Mladých talentovaných futbalistov zaujme aktuálna rada – edícia športových hodiniek Lorus FC Barcelona, v spolupráci so svetovou futbalovou jednotkou.
 

 
 

LORUS

Pánske hodinky LORUS RQ526AX9 s dátumom

Výrobca: LORUS
Pánske hodinky LORUS RQ526AX9 s nerezovým púzdrom v ružovom zlatení a čiernym koženým remienkom. Strieborné pozadie ciferníka je doplnené o zlatené ručičky, indexy a dátumovku. Odolné voči vode - WR 50.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na sklade
Bežná cena: 90,00 € Vaša cena: 71,90 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku

Popis

Označenie: Pánske hodinky LORUS RQ526AX9
Strojček: Kaliber: VJ76
Pohon: Quartz, Batéria
Púzdro: Ušľachtilá oceľ
Remienok: Koža - čierna farba
Zapínanie: Jednoduchá spona
Povrchová úprava: Ružové zlatenie
Sklo: Minerálne
Ciferník: Strieborná farba, Zlatené ručičky / Indexy
Vodotesnosť: WR 50
Rozmery, hmotnosť: Priemer púzdra: 43,00 mm
Záruka: 2 roky
Balenie: Krabička Lorus
   

Funkcie:

  • Dátumovka
  • Luminiscenčné ručičky
  • Chránená korunka

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás