CASIO LCW M170D-1A Tough Solar - Wave ceptor - pánske hodinky Casio

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > CASIO > Pánske hodinky CASIO LCW M170D-1A Tough Solar - Wave ceptor
 
Hodinky Casio

Japonská spoločnosť Casio vznikla už v roku 1957. Na začiatku sa zaoberala predovšetkým výrobou kalkulačiek a na trh prerazila až v roku 1974. Postupom času začala produkovať hodinky a pri ich výrobe využila znalosti a skúsenosti z predošlého vývoja kalkulačiek a elektronických diárov. Práve vďaka tomu sa veľmi rýchlo vypracovala a stala sa jednou z najrozšírenejších hodinárskych značiek súčasnosti. Hodinky Casio majú veľmi široký záber a v spojení so svojou technológiou a inovatívnosťou dokážu konkurovať a neustále prekvapovať novinkami vo svojich funkciách. Teplomer, kompas, výškomer, budíky, meranie času a iné funkcie zaručene zabezpečia efektívne využitie pri športe či voľnom čase. Spĺňajú akékoľvek požiadavky, ktoré si v dnešnej dobe kladie moderný životný štýl a vďaka kvalite a dlhej životnosti sú už dlhé roky veľmi obľúbenou značkou.

 
 

CASIO

Pánske hodinky CASIO LCW M170D-1A Tough Solar - Wave ceptor
zväčšiť obrázok
Doprava zdarma

Pánske hodinky CASIO LCW M170D-1A Tough Solar - Wave ceptor

Výrobca: CASIO
Pánske solárne hodinky CASIO LCW M170D-1A s funkciami: stopky, časovač, alarm, svetové časy, LED podsvietenie displeja. Rádiom riadené hodinky, vyrobené z ušľachtilej nerezovej ocele. Zafírové sklíčko je odolné voči poškriabaniu. WR 50.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 - 3 dni
Vaša cena: 249,00 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.

Popis

Označenie: Pánske hodinky CASIO LCW M170D-1A Tough Solar - Wave ceptor
Strojček: Quartz, Kaliber: 5161
Napájanie: Solárne napájanie batérie
Zobrazenie: Analógové / digitálne zobrazenie času
Púzdro: Nerez oceľ
Remienok: Nerez oceľ, Skladacia spona
Povrchová úprava: Brúsený povrch
Sklo: Zafírové
Ciferník: Čierna farba, Strieborné ručičky / Indexy, LCD displej - čierna farba
Vodotesnosť: WR 50
Rozmery a hmotnosť: Rozmery púzdra: 46,40 x 39,60 mm, výška púzdra: 9,20 mm, hmotnosť: 122g
Záruka: 2 roky
Balenie: Krabička CASIO
   

Funkcie:

Tough Solar - hodinky sú dobíjané svetelnou energiou, bez potreby výmeny batérie počas celej životnosti hodiniek. Elektrická energia potrebná na chod hodiniek a ovládanie funkcií je generovaná zo solárnej energie, ktorá sa uskladňuje v dobíjateľnej batérii s veľkou kapacitou. Batéria uvolňuje presne požadované množstovo energie pri jej náhlej potrebe, pri spúšťaní funkcií, podsvietenia a pod.

Wave Ceptor / Radio Controlled - hodinky si samé neustále korigujú presný čas na základe veľmi výkonného a senzitivného prijímača rádiových vĺn. Presný čas zabezpečujú výkonné stanice signálu – vybavené céziovými hodinami umiestnené v Nemecku, USA, Japonsku a v Číne. Hodinky automaticky prevezmú najbližší signál, tak je zabezpečená dokonalá presnosť hodiniek automatická kalibrácia presného času nech sa nachádzate kdekoľvek vo svete. Hodinky sú kalibrované 6 x denne.
 

  • Automatický kalendár s dátumom
  • Stopky 1/100sec., do 24 hod.
  • Timer - časovač, 1/1min., do 100min.
  • 5x alarm
  • Indikátor stavu batérie
  • Svetový čas - 29 časových zón
  • LED Light - podsvietenie displeja
  • Luminiscenčné ručičky a indexy - svietiace v tme

 

 

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás