CASIO GW 7900-1 Wave Ceptor - Tough Solar - pánske hodinky CASIO

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > CASIO > Pánske hodinky CASIO GW 7900-1 Wave Ceptor - Tough Solar
 
Hodinky Casio

Japonská spoločnosť Casio vznikla už v roku 1957. Na začiatku sa zaoberala predovšetkým výrobou kalkulačiek a na trh prerazila až v roku 1974. Postupom času začala produkovať hodinky a pri ich výrobe využila znalosti a skúsenosti z predošlého vývoja kalkulačiek a elektronických diárov. Práve vďaka tomu sa veľmi rýchlo vypracovala a stala sa jednou z najrozšírenejších hodinárskych značiek súčasnosti. Hodinky Casio majú veľmi široký záber a v spojení so svojou technológiou a inovatívnosťou dokážu konkurovať a neustále prekvapovať novinkami vo svojich funkciách. Teplomer, kompas, výškomer, budíky, meranie času a iné funkcie zaručene zabezpečia efektívne využitie pri športe či voľnom čase. Spĺňajú akékoľvek požiadavky, ktoré si v dnešnej dobe kladie moderný životný štýl a vďaka kvalite a dlhej životnosti sú už dlhé roky veľmi obľúbenou značkou.

 
 

CASIO

Pánske hodinky CASIO GW 7900-1 Wave Ceptor - Tough Solar
zväčšiť obrázok
Doprava zdarmaSkladom

Pánske hodinky CASIO GW 7900-1 Wave Ceptor - Tough Solar

Výrobca: CASIO
Pánske digitálne hodinky CASIO GW 7900-1 G-Shock Wave Ceptor - Touch Solar so solárnym napájaním batérie a rádiovým príjmom signálu. Funkcie: stopky, časovač, graf prílivu, 5x alarm, kalendár, svetové časy, fázy mesiaca..WR 200m.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na sklade
Vaša cena: 149,00 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.

Popis

Označenie: Pánske hodinky CASIO GW 7900-1 G-Shock Wave Ceptor - Touch Solar
Strojček: Kaliber: 3193
Pohon: Solárne napájenie + batéria: CTL1616
Zobrazenie: Digitálne zobrazenie času
Púzdro: Plast / Nerez oceľ
Remienok: Kaučuk - čierna farba
Zapínanie: Jednoduchá kovová spona
Povrchová úprava: Čierna farba, Biele akcenty
Sklo: Minerálne tvrdené sklo - odolné voči poškriabaniu
Ciferník: Čierna farba, LCD dispay - sivá farba, Červené akcenty
Vodotesnoť: 200m, 20 ATM
Rozmery: Rozmery púzdra: 52,40 x 50,00 mm (výška x šírka), hrúbka púzdra: 17,70 mm
Hmotnosť: 71g
Záruka: 2 roky
Balenie: Krabička CASIO G-Shock
   

Funkcie:

G-Shock - odolná konštrukcia, chráni proti nárazom a vibáciám.

Tough Solar - hodinky sú dobíjané svetelnou energiou, bez potreby výmeny batérie počas celej životnosti hodiniek. Elektrická energia potrebná na chod hodiniek a ovládanie funkcií je generovaná zo solárnej energie, ktorá sa uskladňuje v dobíjateľnej batérií s veľkou kapacitou. Batéria uvolňuje presne požadované množstovo energie pri jej náhlej potrebe, pri spúšťaní funkcií, podsvietenia a pod.

Wave Ceptor / Radio Controlled – hodinky si samé neustále korigujú presný čas na základe veľmi výkonného a senzitivného prijímača rádiových vĺn. Presný čas zabezpečujú výkonné stanice signálu – vybavené céziovými hodinami umiestnené v šiestich rôznych miestach sveta, tj. Nemceko, Veľká Británia, USA, Japonsko 2x, Čína, Hodinky automaticky prevezmú najbližší signál, tak je zabezpečená dokonalá presnosť hodiniek automatická kalibrácia presného času nech sa nachádzate kdekoľvek vo svete. Hodinky sú kalibrované 6 x denne.

 •  Predprogramovaný kalendár do roku 2099 (Full Auto Kalendár)
 •  Stopky - 1 / 100sec. meria do 24hod.
 •  TIMER - odpočítavacie stopy: rozsah 1/1min. - 24 hod. s automatickým opakovaním
 •  Moon Age Displej - zobrazuje fázy mesiaca na displeji na základe vašej aktuálnej zemepisnej šírky a dĺžky
 •  Tide Graf - graf prílivu a odlivu sa graficky zobrazuje na základe vašej aktuálnej zemepisnej šírky a dĺžky a lunitidal intervale
 •  5 x denný alarm
 •  Hodinový signál
 •  Indikátor stavu batérie, úspora energie - display sa vypne, ak sa s hodinkami nemanipuluje, alebo sú dlho v tme
 •  12/24 hod. formát času
 •  Osvetlenie - Full Auto EL podsvietenie
 •  Indikátor batérie - ukazuje aktuálny stav batérie.

 

 

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás