CASIO EFR 538D-1A Edifice Chronograph - pánske hodinky Casio

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > CASIO > Pánske hodinky CASIO EFR 538D-1A Edifice Chronograph
 
Hodinky Casio

Japonská spoločnosť Casio vznikla už v roku 1957. Na začiatku sa zaoberala predovšetkým výrobou kalkulačiek a na trh prerazila až v roku 1974. Postupom času začala produkovať hodinky a pri ich výrobe využila znalosti a skúsenosti z predošlého vývoja kalkulačiek a elektronických diárov. Práve vďaka tomu sa veľmi rýchlo vypracovala a stala sa jednou z najrozšírenejších hodinárskych značiek súčasnosti. Hodinky Casio majú veľmi široký záber a v spojení so svojou technológiou a inovatívnosťou dokážu konkurovať a neustále prekvapovať novinkami vo svojich funkciách. Teplomer, kompas, výškomer, budíky, meranie času a iné funkcie zaručene zabezpečia efektívne využitie pri športe či voľnom čase. Spĺňajú akékoľvek požiadavky, ktoré si v dnešnej dobe kladie moderný životný štýl a vďaka kvalite a dlhej životnosti sú už dlhé roky veľmi obľúbenou značkou.

 
 

CASIO

Pánske hodinky CASIO EFR 538D-1A Edifice Chronograph
zväčšiť obrázok
Doprava zdarma

Pánske hodinky CASIO EFR 538D-1A Edifice Chronograph

Výrobca: CASIO
Pánske hodinky CASIO EFR 538D-1A v nerezovej oceli. Ručičkové stopky a dátum sú zobrazené na pozadí čierneho ciferníku. Športový model s odolnosťou voči vode počas plávania - WR 100.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 - 3 dni
Vaša cena: 139,00 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.

Popis

Označenie: Pánske hodinky CASIO EFR 538D-1A Edifice Chronograph
Strojček: Kaliber: 5339
Napájanie: Quartz, Batéria
Púzdro: Nerez oceľ
Remienok: Nerez oceľ
Zapínanie: Skladacia spona
Povrchová úprava: Brúsená oceľ
Sklo: Minerálne
Ciferník: Čierna farba - vzor, Luminiscennčé ručičky a arabské číslice / indexy
Vodotesnoť: 100m
Rozmery, hmotnosť : Priemer púzdra: 49,00 mm, 198g
Záruka: 2 roky
Balenie: CASIO krabička
   

Funkcie: 

  • Dátumovka
  • Ručičkové stopky do 30 min.
  • Zobrazenie 24 hod. času
  • Luminiscenčné ručičky a arabské číslice / indexy
  • Chránená korunka

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás