CASIO AWG M100MR-4A G-Shock Tough Solar - Radio Controlled pánske hodinky Casio

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > CASIO > Pánske hodinky CASIO AWG M100MR-4A G-Shock Tough Solar - Radio Controlled
 
Hodinky Casio

Japonská spoločnosť Casio vznikla už v roku 1957. Na začiatku sa zaoberala predovšetkým výrobou kalkulačiek a na trh prerazila až v roku 1974. Postupom času začala produkovať hodinky a pri ich výrobe využila znalosti a skúsenosti z predošlého vývoja kalkulačiek a elektronických diárov. Práve vďaka tomu sa veľmi rýchlo vypracovala a stala sa jednou z najrozšírenejších hodinárskych značiek súčasnosti. Hodinky Casio majú veľmi široký záber a v spojení so svojou technológiou a inovatívnosťou dokážu konkurovať a neustále prekvapovať novinkami vo svojich funkciách. Teplomer, kompas, výškomer, budíky, meranie času a iné funkcie zaručene zabezpečia efektívne využitie pri športe či voľnom čase. Spĺňajú akékoľvek požiadavky, ktoré si v dnešnej dobe kladie moderný životný štýl a vďaka kvalite a dlhej životnosti sú už dlhé roky veľmi obľúbenou značkou.

 
 

CASIO

Pánske hodinky CASIO AWG M100MR-4A G-Shock Tough Solar - Radio Controlled
zväčšiť obrázok
AkciaDoprava zdarma

Pánske hodinky CASIO AWG M100MR-4A G-Shock Tough Solar - Radio Controlled

Výrobca: CASIO
Pánske solárne hodinky CASIO AWG M100MR-4A G-Shock Tough Solar - Radio Controlled s púzdrom a remienkom v oranžovej farbe. Funkcie: stopky, časovač, kalendár, budík, hodinový signál, 12/24 hod. formát času. Riadené rádiovým signálom. WR 200.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 - 3 dni
Bežná cena: 149,00 € Vaša cena: 129,00 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.

Popis

Označenie: Pánske hodinky CASIO AWG M100MR-4A G-Shock Tough Solar - Radio Controlled
Pohon: Batéria: CTL920 + solárne napájanie
Zobrazenie času: Analógové / Digitálne
Púzdro: Plast / Nerez oceľ
Remienok: Kaučuk - oranžová farba
Povrchová úprava: Oranžová farba
Sklo: Minerálne tvrdené
Ciferník: Sivá farba, Strieborné ručičky / Indexy, LCD display - čierna farba
Odolnosť voči vode: WR 200, 20 ATM
Rozmery: Priemer púzdra: 46,00 mm
Hmotnosť: 56,00 g
Záruka: 2 roky
Balenie: Krabička CASIO G-Shock
   

Funkcie:

Shock Resistant, odolná konštrukcia - chráni proti nárazom a vibráciám

Tough Solar - hodinky sú dobíjané svetelnou energiou bez potreby výmeny batérie počas celej životnosti hodiniek. Elektrická energia potrebná na chod hodiniek a ovládanie funkcií je generovaná zo solárnej energie, ktorá sa uskladňuje v dobíjateľnej batérii s veľkou kapacitou. Batéria uvolňuje presne požadované množstvo energie pri jej náhlej potrebe, pri spúšťaní funkcií, podsvietenia a pod.

Wave Ceptor / Radio Controlled - hodinky si samé neustále korigujú presný čas na základe veľmi výkonného a senzitivného prijímača rádiových vĺn

  • Stopky: 1/100sec. do 60min., Elapsed time, split time and final time
  • Odpočítavacie stopky - odpočívavanie času po 1sec., merací rozsah 1min. -100min., s automatickým opakovaním
  • Full Auto Kalendár - predprogramovaný kalendár do roku 2099
  • Budík s funkciou Snooze (opakované budenie)
  • 12/24hod. zobrazenie času
  • Hodinový signál - vypínateľný
  • 5 x denné alarmy
  • Denný alarm vám pripomenie opakujúce sa udalosti s akustickým signálom v čase, ktorý ste nastavili. Môžete tiež aktivovať hodinový časový signál, ktorý označuje každú celú hodinu. Tento model má 5 nezávislých alarmov pre flexibilné pripomenutie dôležitých udalostí.
  • Chránené ovládače
  • Luminiscenčné ručičky a indexy

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás