CASIO AQ 230G-9D Retro - pánske hodinky Casio

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
CASIO > Pánske hodinky CASIO AQ 230G-9D Retro
 
Hodinky Casio

Japonská spoločnosť Casio vznikla už v roku 1957. Na začiatku sa zaoberala predovšetkým výrobou kalkulačiek a na trh prerazila až v roku 1974. Postupom času začala produkovať hodinky a pri ich výrobe využila znalosti a skúsenosti z predošlého vývoja kalkulačiek a elektronických diárov. Práve vďaka tomu sa veľmi rýchlo vypracovala a stala sa jednou z najrozšírenejších hodinárskych značiek súčasnosti. Hodinky Casio majú veľmi široký záber a v spojení so svojou technológiou a inovatívnosťou dokážu konkurovať a neustále prekvapovať novinkami vo svojich funkciách. Teplomer, kompas, výškomer, budíky, meranie času a iné funkcie zaručene zabezpečia efektívne využitie pri športe či voľnom čase. Spĺňajú akékoľvek požiadavky, ktoré si v dnešnej dobe kladie moderný životný štýl a vďaka kvalite a dlhej životnosti sú už dlhé roky veľmi obľúbenou značkou.

 
 

CASIO

Pánske hodinky CASIO AQ 230G-9D Retro

Výrobca: CASIO
Pánske zlatené hodinky CASIO AQ 230G-9D Retro v obdĺžnikovom tvare púzdra. Ciferník v zlatej farbe znázorňuje analógový i digitálny čas. Spoločenský model so športovými funkciami: stopky, dátum, druhý čas, alarm. WR 30.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na sklade
Vaša cena: 59,90 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku

Popis

Označenie: Pánske hodinky CASIO AQ 230G-9D Retro
Strojček: Quartz, Kaliber: 1301
Napájanie: Batéria
Zobrazenie: Analógové / digitálne zobrazenie času
Púzdro: Plast / Nerez oceľ - zadné veko
Remienok: Nerez oceľ
Povrchová úprava: Zlatené
Sklo: Živicové
Ciferník: Zlatá farba, Zlatené ručičky, Indexy - čierna farba, LCD displej - sivá farba
Vodotesnosť: WR 30
Rozmery: Priemer púzdra: 27,80 mm
Záruka: 2 roky
Balenie: Krabička CASIO
   

Funkcie:

  • Dátum
  • Stopky
  • Alarm
  • Druhý čas

 

 

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás