O nás

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > O nás
 

Obchodné priestory, viac ako 2000 modelov hodiniek ihneď k odberu

Internetový obchod www.hodinkyplanet.sk Vám prináša pohodlné a kvalitné nakupovanie hodiniek v pohodlí Vášho domova. Venujeme sa predaju hodiniek už 10 rokov a spolupracujeme iba s výhradnými a oficiálnymi distribútormi pre jednotlivé značky.

Sme atorizovaný predajca pre každú značku hodiniek, ktorú máme v ponuke. 
V našich obchodných priestoroch nájdete veľké kolekcie hodiniek všetkých značiek, ktoré sú v ponuke na www.hodinkyplanet.sk. Máme jednu z najväčších ponúk  hodiniek v SR okamžite k odberu, viac ako 2000 modelov je možné doručiť už nasledujúci pracovný deň. Samozrejmosťou je aj osobný odber za internetovú cenu, kedy si môžete hodinky prezrieť prípadne Vám náš personál rád poradí a zodpovie Vaše otázky.

Poskytujeme garanciu spokojnosti s nákupom u nás a starostlivosť o zákazníka v podobe záručného a pozáručného servisu. Možnosť výmeny alebo vrátenia hodiniek
Ponúkame svetové značky hodiniek za priaznivé ceny, s čo možno najkratšou dobou dodania a kvalitou nami poskytovaných služieb. Náš zákazník – náš pán.

Celý článok... Obchodné priestory, viac ako 2000 modelov hodiniek ihneď k odberu
 
 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás