Prečo nakupovať u nás

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > Info > Prečo nakupovať u nás
 

Prečo nakupovať u nás

Máme bohaté skúsenosti na trhu s hodinkami, viac ako 10 rokov. Prevádzkujeme kamenný obchod v Žiline, kde si môžete osobne prezrieť najnovšie kolekcie všetkých značiek hodiniek, ktoré máme v ponuke aj na našej stránke www.hodinkyplanet.sk.

Pri návšteve a osobnom odbere v našej kamennej predajni Vám poskytneme ceny, ktoré sú na našej stránke www.hodinkyplanet.sk vrátane príslušných bonusov.

Ďalšie u nás poskytnuté výhody:

* Kolekcie hodiniek sú pravidelne aktualizované a nové modely veľmi rýchlo v ponuke, ihneď po oficiálnych uvedeniach na trh výrobcami a dodávateľmi !

* Spoluracujeme výhradne s autorizovanými dodávateľmi hodiniek pre SR a týmto zaručujeme 100% garanciu originality hodiniek !

* Ponúkame len osvedčené značky hodiniek, všetky hodinky v ponuke máme aj na predajni.

*  Po zadaní elektronickej objednávky ste priebežne informovaný mailom alebo telefonicky o stave Vašej objednávky a termíne dodania. Pri expedovaní tovaru vždy zákazníka telefonicky kontaktujeme a potvrdzujeme si termín a miesto dodania !

* Hodinky, ktoré máme na stránke uvedené skladom Vám budú doručené nasledujúci pracovný deň /pri objednávke do 14.00 h/. V ponuke máme viac ako 2200 modelov hodiniek priamo v našom sklade !


* Poskytujeme záručný a pozáručný servis na hodinky zakúpené u autorizovaných predajcov ! Postaráme sa o Vaše hodinky aj po uplynutí záruky.

* Úprava hodiniek - skrátenie remienka zdarma, na požiadanie.

* Možnosť výmeny či vrátenia hodiniek do 14-tich kalendárnych dní od prevzatia tovaru.

* Možnosti platby:  Dobierka, bezhotovostná platba na účet,  Platby kartami: VISA, Maestro, Discover, Diners Club,  Platobný modul Tatra-pay pre online prevody klientov Tatrabanky.

* Poštovné zdarma - 1.trieda, na všetok tovar, kuriér UPS len 1,40 Eur.

* Našli ste niekde lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku !


* Sme Vám k dispozícii na tel. 0908 933 750 alebo na mailovej adrese predaj@hodinkyplanet.sk !

 

Otváracie hodiny v kamennej predajni :

PONDELOK - PIATOK : 09:00 - 18:00 hod.
SOBOTA : 09:00 - 12:00 hod.