Garancia spokojnosti

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > Info > Garancia spokojnosti
 

Garancia spokojnosti

Pokiaľ nebudete s tovarom spokojní, môžete ho bez uvedenia dôvodu vymeniť alebo vrátiť (odstúpenie od zmluvy) do 14-tích pracovných dní od prevzatia zásielky. Tovar môžete po prevzatí rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako pri nákupe v klasickom kamennom obchode.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť uskutočnené písomnou formou. Musí obsahovať všetky údaje slúžiace k identifikácii tovaru, predávajúceho a kupujúceho. Tovar je potrebné vrátiť na adresu predajne: Mariánske nám. 28, 010 01 Žilina. Tovar zasielajte prosím kompletný a nepoškodený. Prepravné náklady pri vrátení tovaru hradí zákazník. Tovar zaslaný na dobierku nepreberáme. Odporúčame vám tovar poistiť.
Od zmluvy nie je možné odstúpiť v prípade predaja tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek objednávateľa alebo tovaru určeného osobitne pre jedného objednávateľa, alebo tovaru, ktorý vzhľadom na jeho vlastnosti nemožno vrátiť.
V prípade, že ste už zaplatili časť alebo celú kúpnu cenu, bude Vám táto čiastka vrátená do 15 dní od odstúpenia od zmluvy a vrátenia tovaru bezhotovostným prevodom na Vami určený účet pokiaľ sa spolu nedohodneme inak.