Hodinky JACQUES LEMANS - všetky hodinky v ponuke - strana 2

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > JACQUES LEMANS
 
Filter parametrov:
Zobrazenie času
param_img
Napájanie hodiniek
param_img
Funkcie hodiniek
param_img
Určenie
param_img
Materiál púzdra
param_img
Materiál remienka
param_img
Povrchová úprava
param_img
Swiss made
param_img
Sklo
param_img
Cena
 
 
Hodinky JACQUES LEMANS

Rakúska značka Jacques Lemans bolazaložená v roku 1977 pánmi Alfredom a Riedlom. Od začiatku sa usilovali o výrobu hodiniek s vyššou kvalitou, ale za priaznivé a dostupné ceny. Odštartovali prvou kolekciou s názvom „Harmony of Time“, ktorá mala taký obrovský úspech, že celkový počet vyrobených modelov sa dostal až k 1000 typom, vo viacerých variantách. V aktuálnej ponuke nájdete skutočne širokú škálu elegantných, športových, extravagantných  či  nadčasových hodiniek pre dámy i pánov. Ako viaceré značky, aj Jacques Lemans spolupracoval a pripravil kolekciu hodiniek pri príležitosti pretekov Formule 1, ktorá prispela k vstupu značky medzi športových priaznivcov.
 

 
 


Hodinky JACQUES LEMANS - všetky hodinky v ponuke

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
JACQUES LEMANS U-40C UEFA
AkciaDoprava zdarma

JACQUES LEMANS U-40C UEFA

Pánske hodinky JACQUES LEMANS U-40C UEFA s analógovým/digitálnym zobrazením času. Luxusný a zároveň športový model od známej značky J.Lemans s nerezovým púzdrom a modrým koženým remienkom. Funkcie: stopky, dátumovka. WR 100m.

139,00 € 159,00 €
 
JACQUES LEMANS U-38G UEFA
AkciaDoprava zdarma

JACQUES LEMANS U-38G UEFA

Pánske hodinky JACQUES LEMANS U-38G UEFA s ciferníkom imitujúcim futbalovú loptu. Výrazný model s nerezovým púzdrom, čiernym koženým remienkom a minerálnym tvrdeným sklíčkom. Hodinky sú ideálnym doplnkom pre futbalových nadšencov. WR 100m.

161,00 €
 
JACQUES LEMANS U-38F UEFA
AkciaDoprava zdarmaSkladom

JACQUES LEMANS U-38F UEFA

130,00 €
 

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás