Hodinky FOSSIL - všetky hodinky v ponuke

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > FOSSIL
 
Filter parametrov:
Zobrazenie času
param_img
Napájanie hodiniek
param_img
Funkcie hodiniek
param_img
Určenie
param_img
Materiál púzdra
param_img
Materiál remienka
param_img
Povrchová úprava
param_img
Swiss made
param_img
Sklo
param_img
Cena
 
 
Hodinky FOSSIL

Hodinky značky Fossil vstúpili na trh v roku 1984, kedy boli ešte hodinky skôr synonymom merania času. Zakladateľ značky Fossil Tom Kartsotis sa inšpiroval hodinkami svojho otca, po ktorom pomenoval i značku. Rozhodol sa, že hodinky v štýle 40. – 50. rokoch nemajú zastúpenie na trhu a práve túto dieru chcel “zaplátať”. Obratom po uvedení na trh zaznamenali hodinky obrovský úspech a nasledujúcich 20 rokov sa prepracovali k najpredávanejším značkám vo svojej triede. Ich dizajn bol a je výnimočný práve štýlovosťou a perfektnými kombináciami kožených remienkov s retro vzhľadom. Fossil hodinky spĺňajú hlavnú podmienku hodiniek – meranie času, ale v prvom rade sa zaraďujú medzi nielen zaujímavé a pútavé, ale aj kvalitné módne doplnky.
 

 
 


Hodinky FOSSIL - všetky hodinky v ponuke

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
FOSSIL CH2564 Cuff Chronograph

FOSSIL CH2564 Cuff Chronograph

Pánské hodinky FOSSIL CH2564 Cuff Chronograph s púzdrom z nerezovej ocele a čiernym koženým remienkom. Modré pozadie okrúhleho ciferníka zvýrazňujú ukazovatele ručičkových stopiek a dátumovka. Nezameniteľný model od americkej značky Fossil.

135,00 €
 
FOSSIL FS4656 Machine Mid-Size Chronograph

FOSSIL FS4656 Machine Mid-Size Chronograph

Pánske hodinky FOSSIL FS4656 Machine Mid-Size Chronograph v módnom štýle. Nerezové púzdro so šedou povrchovou úpravou kompletizuje hnedý kožený remienok. Zmyselný a jedinečný model z dielne americkej značky Fossil. Funkcie: chronograf, dátumovka. WR 50m.

139,00 €
 
Fossil ES3434 Jacqueline + darček

Fossil ES3434 Jacqueline + darček

Dámske hodinky FOSSIL ES3434 Jacqueline v ušľachtilej oceli so žltým zlatením. Okrúhly ciferník dopĺňajú zlatené ručičky a rímske číslice v čiernej farbe. Jednoduchá dátumovka je umiestnená na pozícii 6. Zaujímavý model od módnej značky Fossil.

139,00 €
 
FOSSIL ES3204 Riley

FOSSIL ES3204 Riley

Dámske čiastočne zlatené hodinky FOSSIL ES3204 Riley s multifunkčným dátumom. Na striebornom pozadí ciferníka jemne vynikajú zlatené ručičky, arabská číslica/12 a indexy zo vsadených kryštálov. Nezameniteľný model z kolekcie Fossil. WR 100m.

175,00 €
 

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás