Hodinky ESPRIT - všetky hodinky v ponuke

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > ESPRIT
 
Filter parametrov:
Zobrazenie času
param_img
Napájanie hodiniek
param_img
Funkcie hodiniek
param_img
Určenie
param_img
Materiál púzdra
param_img
Materiál remienka
param_img
Povrchová úprava
param_img
Swiss made
param_img
Sklo
param_img
Cena
 
 
Hodinky ESPRIT

Módna značka hodiniek Esprit dopĺňa celé portfólio firmy Esprit. Okrem nápaditých a veľmi moderných hodiniek nájdete pod touto značkou i oblečenie, parfémy, šperky či bytové doplnky. Značka sa zameriava predovšetkým na originálny a súčasný dizajn, udržať si trend a samozrejme konkurovať ostatným módnym „domom“ v cene a štýle. Hodinky sú navrhnuté pre dámy aj pre pánov, Esprit rád používa asymetrické tvary, keramické doplnky, efektné kryštály v ciferníkoch či náramkoch a to všetko v rozličných farbách. Veselá a optimistická značka plná života a elánu.
 

 
 


Hodinky ESPRIT - všetky hodinky v ponuke

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
ESPRIT ES106512003 luxe spark rosegold white
Skladom

ESPRIT ES106512003 luxe spark rosegold white

Dámske módne hodinky ESPRIT ES106512003 Luxe Spark Rosegold White v nerezovom púzdre s ružovým zlatením. Strieborný ciferník zvýrazňujú zlatené ručičky, indexy a dátumovka. Zirkóny vsadené po obvode ciferníka im pridávajú na ich kráse. WR 30m.

119,90 €
 
ESPRIT ES107242002 amelia metallic rosegold

ESPRIT ES107242002 amelia metallic rosegold

Dámske hodinky ESPRIT ES107242002 Amelia Metallic Rosegold s dátumovkou. Elegantný model v okrúhlom ciferníku zlatej farby, ktorý je uložený do nerezového púzdra s ružovým zlatením. Hodinky kompletizuje kožený remienok. Jednoduchosť a elegancia..

85,90 €
 

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás