Články

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > Články
 

Pánske hodinky CASIO EFR 538D-1A Edifice Chronograph

Hodinky vyrábané pod značkou Casio nás už dlhé roky pravidelne zásobujú novými modelmi, hodinkami, ktoré idú s dobou a dobre vedia, čo je momentálne “v kurze”. Casio nepozná obmedzenia, ponúka širokú škálu hodiniek s jednoduchým a funkčným dizajnom, ako aj hodinky pre profesionálov a plnohodnotných vyznávačov rôznych športov. Jednou z najpredávanejších edícií je rad Casio Edifice. Predstavuje nám model hodiniek Casio EFR 538D-1A. Funkčný a prehľadný vzhľad ciferníka je u hodiniek Edifice povinnou výbavou. Chronograf umožňuje meranie času na ručičkových stopkách. Hodinky sú navrhnuté pre drsných chlapcov, a to najmä vďaka pevnému oceľovému puzdru, masívnej športovej lunete a zreteľne prehľadnému ciferníku s číslicami.

Celý článok... Pánske hodinky CASIO EFR 538D-1A Edifice Chronograph
 

Dámske hodinky Festina 16743/1 Starlet

Značka Festina, známa najmä svojím pôsobením v cyklistike a športe, nám tentoraz  predstavuje model hodiniek FESTINA 16743/1 s pôsobivým názvom Starlet.  Dámske luxusne pôsobiace hodinky už na prvý pohľad majú niečo, čo zaujme nielen zvedavé dámy, ale aj stálych zákazníkov značky Festina. Dámsky model 16743/1 v zlatenom prevedení  má svoju najväčšiu devízu v kráse a prevedení ciferníka. Hodinky ponúkajú pohľad na nočnú oblohu posiatu hviezdami. Skutočne – jemné hviezdičky v zlatenom i nenápadnom sivom prevedení na pozadí s perlete,  sú netradičným, no zároveň veľmi romantickým a krásnym doplnkom.

Celý článok... Dámske hodinky Festina 16743/1 Starlet
 

Pánske hodinky CASIO MRW S300H-8B

Pánske hodinky Casio so svojím novým modelom CASIO MRW S300H-8B prinášajú akčný mladistvý vietor do jednoduchého dizajnu. Casio MRW S300H nám ponúkajú za vynikajúcu cenu skutočne praktické a dôležité funkcie. Na prvý pohľad veľmi jednoduché hodinky ponúkajú vodeodolnosť 100 metrov – vhodné na plávanie a významné uľahčenie celého servisu hodiniek – a to solárne dobíjanie batérie.

Celý článok... Pánske hodinky CASIO MRW S300H-8B
 

Responzívny dizajn pre tablety a mobilné telefóny

Hodinkyplanet.sk už majú responzívny dizajn pre tablety a mobilné telefóny – jednoduchý nákup v úplnom pohodlí.

Responzívny dizajn sa dá charakterizovať ako adaptívny. Webová stránka sa po návšteve z rôznych mobilných zariadení dokáže prispôsobiť daným rozlíšeniam displejov. Systém automaticky rozpozná parametre zariadenia a prispôsobí mu dizajn a zobrazenie webovej stránky.

 

Módne hodinky ESPRIT ES107292002 Houston Spring Rosegold

Hodinky z jarnej kolekcie značky Esprit sa nesú vo sviežom ľahkom tóne. Esprit je majstrom vo vyjadrení módy a štýlu nielen v oblasti módy, ale mimoriadne úspešne sa tejto značke darí aj vo svete módnych hodiniek. Hodinky Esprit prichádzajú viackrát do roka s novými nápadmi, modelmi a inovatívnymi prvkami. Dôkazom ich “umenia” je novinka – hodinky ESPRIT ES107292002 Houston Spring Rosegold.

Celý článok... Módne hodinky ESPRIT ES107292002 Houston Spring Rosegold
 

Hodinky GANT W10873 MILFORD

Značka Gant predstavuje vo svete módy významnú funkciu, či už hodinky so svojím perfektne vyladeným dizajnom, alebo oblečenie predstavujúce pohodlnú a vkusnú eleganciu. Hodinky z edície Gant Milford predstavujú variantu farebne veľmi zaujímavú a vzhľadom lákavú a žiarivú. Čierny kaučukový remienok s typickým nápisom Gant svojou jednoduchosťou vystihuje „zmýšľanie“ tohto modelu.

Celý článok... Hodinky GANT W10873 MILFORD
 

Značkové hodinky DIESEL DZ7127

Hodinky Diesel, sexy značka plná extravagancie a štýlu, nám ponúka jednu zo svojich “vlajkových lodí”, a to konkrétne model DIESEL DZ7127. Tieto hodinky rozhodne patria medzi výrazné modely a nevšimnúť si ich je v podstate nemožné. Posúďte sami. Ciferník hodiniek Vás očarí na prvý pohľad priemerom 57 mm a na tomto modeli aj nádherne farebne ladeným sklíčkom. Modrá farba skla sa pohybom ruky s vplyvom svetla mení a tak pôsobí akoby viacfarebne. V netradičnosti je Diesel značkou č. 1. Tak je tomu aj pri znázornení času.

Celý článok... Značkové hodinky DIESEL DZ7127
 

Dámske hodinky CERTINA C001.217.11.117.00 DS Podium Lady

Švajčiarska značka Certina produkuje hodinky už od roku 1959 a svojou prácou a postupným výskumom dokázala skĺbiť prvotriednu kvalitu a odolnosť športových aj elegantných hodiniek. Práve Certina sa pýši svojim fantastickým „vynálezom“ – DS system /Double security/, čo znamená dvojitá ochrana. Tá je istá pri všetkých hodinkách, výnimkou nie je ani dámsky luxusný kúsok CERTINA C001.217.11.117.00 DS Podium Lady. Športový duch modelu Podium Lady predstavuje najmä chronograf s presnosťou merania 1/10 sec. Krásny perleťový ciferník zjemní celý športový dojem a dodá hodinkám eleganciu. Práve spojenie elegancie a športového charakteru je veľmi silnou stránkou značky Certina. S obľubou využívajú praktické spojenie a tým maximálnu využiteľnosť hodiniek. Prehľadný ciferník má arabské číslice, ktoré sú výborne zvýraznené luminiscenčnou vrstvou, podobne ako ostatné indexy a ručičky

Celý článok... Dámske hodinky CERTINA C001.217.11.117.00 DS Podium Lady
 

Dámske hodinky FESTINA 16646/4 Trend Dream

Značka hodiniek Festina je predovšetkým známa svojím pôsobením vo svete športu, najmä cyklistiky. Okrem kvalitných športových chronografov však modelom FESTINA 16646/4 Trend Dream dokazuje, že moderný dizajn a extravagantné vnímanie merania času jej nie je cudzie. Hodinky a celá rada Trend Dream ponúkajú dámam skutočne zaujímavý a najmä žiarivý pohľad na „ubiehajúci čas“. Model 16646/4 s výraznou a kontrastnou kombináciou farieb čierneho náramku a zlateného puzdra hodiniek zaujme a potvrdí, že aj extravagantné veci môžu byť vysoko elegantné.

Celý článok... Dámske hodinky FESTINA 16646/4 Trend Dream
 

Pánske hodinky CASIO ERA 200RB-1A INFINITI Red Bull Racing Limited Edition

Aj tento rok, ako každý, nám Casio uvádza na trh nové hodinky CASIO ERA 200RB-1A INFINITI Red Bull Racing Limited Edition. Spolupráca hodinky verzus red bull racing priniesla pre Casio skutočne prvotriedne „ovocie“. Tentokrát v spolupráci s Infiniti vychádza model ERA 200RB-1A Limitovaná edícia. Hodinky jednoznačne na úvod zaujmú svojim vzhľadom a farebnou kombináciou. Povinnou výbavou tohto modelu je logo „red bull racing“, ktorý rafinovane kopíruje logo Casio Edifice priamo na ciferníku hodiniek. Kompletná funkionalita zaručuje maximálnu využiteľnosť. Hodinky oblečiete k elegantnému saku alebo na vzrušujúce preteky.

Celý článok... Pánske hodinky CASIO ERA 200RB-1A INFINITI Red Bull Racing Limited Edition
 

Dámske hodinky TISSOT T050.217.36.112.00 DRESSPORT

Dámske hodinky TISSOT T050.217.36.112.00 DRESSPORT
Hodinky značky Tissot a celá filozofia tejto prestížnej hodinárskej spoločnosti spočíva v udržaní si švajčiarskej kvality a dokonalosti spojením s modernou súčasnoťou. Hodinky a ich vzhľad je v dnešnej dobe jedno z najdôležitejších kritérií pri zvolení si zaujímavého šperku. Tissot však presvedčil o svojej inovatívnosti a dokázal, že tie najkvalitnejšie komponenty dokážu byť vsadené do celkom rozličných a nápaditých tvarov a dizajnov hodiniek. Takým modelom sú aj hodinky TISSOT T050.217.36.112.00 DRESSPORT. Už ich názov nám našepkáva, že ide o model športový,  pre dámy s vkusom a športovou eleganciou. Veľmi príťažlivou kombináciou farieb je momentálne bezpochybne ružové zlato a biela farba. Výrazné a luxusné.

Celý článok... Dámske hodinky TISSOT T050.217.36.112.00 DRESSPORT