Hodinky ADIDAS - všetky hodinky v ponuke

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > ADIDAS
 
Filter parametrov:
Zobrazenie času
param_img
Napájanie hodiniek
param_img
Funkcie hodiniek
param_img
Určenie
param_img
Materiál púzdra
param_img
Materiál remienka
param_img
Povrchová úprava
param_img
Swiss made
param_img
Sklo
param_img
Cena
 
 
Hodinky Adidas

Adidas predstavuje vo svete športu v súčasnosti jedno z najvýznamnejších mien. Značka je veľmi pozoruhodná aj svojou tradíciou a históriou vzniku.  Značka Adidas vznikla otvorením prvej továrne na topánky jej zakladateľom Adim Dasslerom v roku 1920. Prvotný zámer Adiho Dasslera bolo vybaviť športovcov – atlétov čo nakvalitnejším vybavením. Jedno z najzvučnejších mien, ktoré hrdo prezentujú značku Adidas je i David Beckham.  Najväčšou a zároveň najpredávanejšou radou značky Adidas je línia Performance, ktorá predstavuje až 75% celkového predaja. Je zameraná predovšetkým na vrcholových športovcov a vyznačuje sa vynikajúcim technickým spracovaním. Taktiež hodinky Adidas Performance majú mnoho špeciálnych funkcií, ktoré však využijú nielen aktívni športovci, ale i tí priaznivci značky Adidas, ktorí túžia byť stale IN.
 

 
 


Hodinky ADIDAS - všetky hodinky v ponuke

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
ADIDAS ADH2851
AkciaSkladom

ADIDAS ADH2851

Dámske športové hodinky ADIDAS ADH2851 z plastu v oranžovo-bielom prevedení. Pestrý model, ktorý sa hodí najmä pre ženy a mladé dámy s aktívnym životným štýlom. Veľké logo Adidas v oranžovej farbe je umiestnené na bielom pozadí ciferníka. WR 50m.

62,90 €
 
ADIDAS ADH2850
AkciaSkladom

ADIDAS ADH2850

Dámske športové hodinky ADIDAS ADH2850 z plastu v žlto-bielom prevedení. Pestrý model, ktorý sa hodí najmä pre ženy a mladé dámy s aktívnym životným štýlom. Veľké logo Adidas v žltej farbe je umiestnené na bielom pozadí ciferníka. WR 50m.

62,90 €
 

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás