SEIKO SXDC86P1 Lady - dámske hodinky SEIKO

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > SEIKO > Dámske hodinky SEIKO SXDC86P1 Lady
 
Hodinky SEIKO

Hodinky Seiko a ich história bola zahájená v roku 1913 hodinkami Laurel, ktoré vyrobil zakladateľ Seiko Kintaro Hattori. Nasledovala veľmi zaujímavá a inovatívna práca, ktorá priniesla svoje výsledky v podobe  napr. prvé quartzové hodinky na svete v r. 1969, hodinky s televíziou  v r. 1980 a taktiež prestížna technológia Kinetic  v r. 1988. Kvalitou práce a spracovaním sa tak Seiko dostalo na špičku hodinárskeho priemyslu a svojím výskumom tak hravo konkuruje tým najkvalitnejším značkám.  Hodinky a celé kolekcie vynikajú šarmom a moderným vzhľadom v spojení s použitím tých najkvalitnejších materiálov, pre dámy sú fascinujúce brilianty či swarovski komponenty. Za pozornosť určite stoja luxusné modely Astron GPS alebo vysoko elegantné a noblesné hodinky z edície Premier.
 

 
 

SEIKO

Dámske hodinky SEIKO SXDC86P1 Lady
zväčšiť obrázok
Doprava zdarma

Dámske hodinky SEIKO SXDC86P1 Lady

Výrobca: SEIKO
Dámske hodinky SEIKO SXDC86P1 Lady v čiastočne zlatenej nerezovej oceli. Analógový čas je zobrazený prostredníctvom zlatených ručičiek, arabských číslic a indexov na bielom podklade okrúhleho ciferníka. Odolné voči vode - WR 50.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 - 3 dni
Vaša cena: 196,30 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.

Popis

Označenie: Dámske hodinky SEIKO SXDC86P1 Lady
Strojček: Quartz
Pohon: Batéria
Púzdro: Nerez oceľ
Remienok: Nerez oceľ
Povrchová úprava: Leštený povrch / Žlté zlatenie (PVD úprava)
Sklo: Hardlex - minerálne tvrdené
Ciferník: Biela farba, Zlatené ručičky a arabské číslice / Indexy
Vodotesnosť: WR 50
Rozmery: Priemer púzdra: 25,00 mm
Záruka: 2 roky - medzinárodná záruka
Balenie: Krabička SEIKO
   

Funkcie:

  • Dátumovka
  • Sekundová ručička
  • Chránená korunka

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás