JACQUES LEMANS 1-1586A Rome - dámske hodinky JACQUES LEMANS

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > JACQUES LEMANS > Dámske hodinky JACQUES LEMANS 1-1586A Rome
 
Hodinky JACQUES LEMANS

Rakúska značka Jacques Lemans bolazaložená v roku 1977 pánmi Alfredom a Riedlom. Od začiatku sa usilovali o výrobu hodiniek s vyššou kvalitou, ale za priaznivé a dostupné ceny. Odštartovali prvou kolekciou s názvom „Harmony of Time“, ktorá mala taký obrovský úspech, že celkový počet vyrobených modelov sa dostal až k 1000 typom, vo viacerých variantách. V aktuálnej ponuke nájdete skutočne širokú škálu elegantných, športových, extravagantných  či  nadčasových hodiniek pre dámy i pánov. Ako viaceré značky, aj Jacques Lemans spolupracoval a pripravil kolekciu hodiniek pri príležitosti pretekov Formule 1, ktorá prispela k vstupu značky medzi športových priaznivcov.
 

 
 

JACQUES LEMANS

Dámske hodinky JACQUES LEMANS 1-1586A Rome

Výrobca: JACQUES LEMANS
Dámske hodinky JACQUES LEMANS 1-1586A Rome v nerezovom púzdre s čiernou lunetou a čiernym kaučukovým remienkom. Módny model je vybavený ručičkovými stopkami do 60 min., dátumom a odolnosťou voči vode počas plávania - WR 100.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 - 3 dni
Bežná cena: 149,00 € Vaša cena: 94,90 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 4 body.

Popis

Označenie: Dámske hodinky JACQUES LEMANS 1-1586A Rome
Strojček: Quartz
Pohon: Batéria
Púzdro: Nerez oceľ
Remienok: Kaučuk - čierna farba
Povrchová úprava: Leštený povrch / Luneta - čierna farba
Sklo: Minerálne tvrdené
Ciferník: Čierna / Strieborná farba, Ručičky a rímske číslice / Indexy - strieborná farba
Votodesnosť: WR 100
Rozmery : Priemer púzdra: 37,00 mm
Záruka: 2 roky
Balenie: JACQUES LEMANS krabička
   

Funkcie: 

  • Dátumovka
  • Ručičkové stopky, ciferníky: 60 min., 60 sec.
  • Chránená korunka
  • Luminiscenčné ručičky

 

 

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás