Dámske hodinky CASIO LTP 1283D-2A2, elegantné hodinky, analógové zobrazenie času

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
CASIO > CASIO LTP 1283D-2A2
 
Hodinky Casio

Japonská spoločnosť Casio vznikla už v roku 1957. Na začiatku sa zaoberala predovšetkým výrobou kalkulačiek a na trh prerazila až v roku 1974. Postupom času začala produkovať hodinky a pri ich výrobe využila znalosti a skúsenosti z predošlého vývoja kalkulačiek a elektronických diárov. Práve vďaka tomu sa veľmi rýchlo vypracovala a stala sa jednou z najrozšírenejších hodinárskych značiek súčasnosti. Hodinky Casio majú veľmi široký záber a v spojení so svojou technológiou a inovatívnosťou dokážu konkurovať a neustále prekvapovať novinkami vo svojich funkciách. Teplomer, kompas, výškomer, budíky, meranie času a iné funkcie zaručene zabezpečia efektívne využitie pri športe či voľnom čase. Spĺňajú akékoľvek požiadavky, ktoré si v dnešnej dobe kladie moderný životný štýl a vďaka kvalite a dlhej životnosti sú už dlhé roky veľmi obľúbenou značkou.

 
 

CASIO

CASIO LTP 1283D-2A2

Výrobca: CASIO
Dámske hodinky CASIO LTP 1283D-2A2 Lady s modrým ciferníkom, zasadeným do obdĺžnikového tvaru púzdra. Pekné, náramkové hodinky v ušľachtilej nerezovej oceli. Výnimočný model hodiniek pre výnimočné ženy..WR 30m.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na sklade
Vaša cena: 44,90 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 2 body.

Popis

Dámske hodinky CASIO LTP 1283D-2A2 Lady

Označenie hodiniek: Dámske hodinky CASIO LTP 1283D-2A2 Lady
Strojček hodiniek: Quartz, Kaliber: 1330
Napájanie hodiniek: Batéria: SR626SW
Zobrazenie času: Analógové
Materiál púzdra: Nerez oceľ
Materiál remienka: Nerez oceľ
Zapínanie hodiniek: Skladacia spona
Povrchová úprava: Leštená oceľ
Materiál skla hodiniek: Minerálne
Prevedenie ciferníka: Modrá farba, Strieborné ručičky a Arabské číslice/Indexy
Odolnosť voči vode: WR 30m, 3 ATM
Rozmery hodiniek: Priemer ciferníka: 20,50 mm, hrúbka púzdra: 9,00 mm
Hmotnosť hodiniek: 55,00g
Záruka na hodinky: 2 roky
Balenie hodiniek: CASIO krabička
   

Funkcie: 

- Základné

- Sekundová ručička

 

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás