Elegantné hodinky CASIO LTP 1280SG-9A

 
 
 

Tel : 0908 933 750

Online: PO - PIA

09:00 - 18:00 hod.

 
 
 
Hodinky > CASIO > CASIO LTP 1280SG-9A
 
Hodinky Casio

Japonská spoločnosť Casio vznikla už v roku 1957. Na začiatku sa zaoberala predovšetkým výrobou kalkulačiek a na trh prerazila až v roku 1974. Postupom času začala produkovať hodinky a pri ich výrobe využila znalosti a skúsenosti z predošlého vývoja kalkulačiek a elektronických diárov. Práve vďaka tomu sa veľmi rýchlo vypracovala a stala sa jednou z najrozšírenejších hodinárskych značiek súčasnosti. Hodinky Casio majú veľmi široký záber a v spojení so svojou technológiou a inovatívnosťou dokážu konkurovať a neustále prekvapovať novinkami vo svojich funkciách. Teplomer, kompas, výškomer, budíky, meranie času a iné funkcie zaručene zabezpečia efektívne využitie pri športe či voľnom čase. Spĺňajú akékoľvek požiadavky, ktoré si v dnešnej dobe kladie moderný životný štýl a vďaka kvalite a dlhej životnosti sú už dlhé roky veľmi obľúbenou značkou.

 
 

CASIO

CASIO LTP 1280SG-9A

Výrobca: CASIO
Dámske hodinky CASIO LTP 1280SG-9A s oceľovým púzdrom okrúhleho tvaru. Oceľový remienok je v kombinácii zlatej a striebornej farby. Tento model je vhodný pre modernú ženu. Vodeodolnosť počas bežného nosenia.
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na sklade
Vaša cena: 39,90 €
Našli ste lepšiu cenu? Urobíme Vám ponuku
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 1 bod.

Popis

Dámske hodinky CASIO LTP 1280SG-9A 

Označenie hodiniek: CASIO LTP 1280SG-9A
Strojček: Quartz, Kaliber 1330
Napájanie: Batéria
Zobrazenie času: Analógové
Materiál púzdra: Oceľ
Materiál remienka: Oceľ
Zapínanie: Jednoduchá spona s poistkou
Povrchová úprava: Oceľ -  Zlatá/Strieborná farba 
Sklo: Minerálne
Ciferník: Zlatená farba, Zlaté arabské číslice/indexy 
Vodeodolnosť: WR 
Rozmery: 16,00 mm
Záruka: 2 roky
Balenie: CASIO krabička

Funkcie: 

- Základné

- Sekundová ručička

 

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Hodinky od autorizovaného predajcu

Hodinky Planet ponúkajú veľký výber hodiniek, ktoré máme aj reálne v našich obchodných priestoroch a v našom internom sklade, viac 2400 modelov hodiniek ihneď k odberu, nájdete v kategórii  hodinky skladom. Ponúkame hodinky výlučne od autorizovaných dodávateľov renomovaných značiek ako TISSOT, CERINA, SEIKO, FESTINA, CASIO, FOSSIL, ESPRIT, CITIZEN... Aby sme Vám čo najviac zjednodušili výber tých správnych hodiniek, máme hodinky kategorizované podľa jednotlivých značiek a ich modelových rád ale zaradili sme aj veľmi podrobnú filtráciu parametrov hodiniek, ako napr.  hodinky na každý deň, módne hodinky, elegantné hodinky, športové hodinky, podľa funkcii hodiniek, napr. hodinky s chronografom, multifunkčným dátumom, alarmom... podľa zobrazenia času, použitých materiálov a samozrejme ceny hodiniek. Pozrite si výhody nákupu u nás